Archive

Nisan 20th, 2018

Abdurrahman Arıcı, yeniden TFFHGD Başkanı seçildi

Abdurrahman Arıcı, yeniden TFFHGD Başkanı seçildi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) 12'nci Olağan Kongresinde tek aday olarak seçime giren Abdurrahman Arıcı, yeniden başkanlığa seçildi.
Ankara'da bir otel de yapılan seçimde 494 delegeden 460'ı oy kullandı. Arıcı tek aday olarak seçime girdi ve oyların 342'sini aldı. Başkan Arıcı, yaptığı konuşmada delegelere teşekkür ederek
gelecek yeni yönetimin daha iyi çalışmalar yapacağını belirterek "Bu bayrağı yukarıya doğru taşımamız gerekiyor. Bizden sonra gelecek kardeşlerimiz de daha yukarıya taşıyacaktır. Yönetim kurulu, denetleme kurulu ve disiplin kurulu olarak beraber çalışarak bu günlere geldik. Kendi içimizde demokrasiyi başaramazsak sahada da başaramayız" dedi.

Aralık 19th, 2015

Abdurrahman Arıcı TFF Temsilciler Kurulu Başkanı


Abdurrahman Arıcı TFF Temsilciler Kurulu Başkanı
Antalya Eski Milletvekili ve yine Kültür ve Turizm Bakanlığı Eski Bakan Yardımcısı Andurrahman Arıcı'nın yeni görevi Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanlığı oldu.


Siyaset,Bürokrasi ve spor adamlığı kimliği ile de bilinen Abdurrahman Arıcı Hakem ve Gözlemciler Dernekleri Federasyonu Genel Başkanlığı yanısıra Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanlığını yürütmekte.

Temsilciler Kurulu Hakkında

BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU'DAN AZİZ YILDIRIM'A ZİYARET

BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU'DAN AZİZ YILDIRIM'A ZİYARET
ALANYASPOR Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nu ziyaret etti.


BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU'DAN AZİZ YILDIRIM'A ZİYARET

Alanyaspor Kulübü Başkan Çavuşoğlu, ilk olarak ziyaret ettiği Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yaklaşık 2,5 saat sohbet etti. Futboldan konuştuklarını belirten Çavuşoğlu, "Yıldırım, kupa maçları nedeniyle devre arasında kamp programı yapmadıklarını söyledi. Alanyaspor'un maçlarını ise yakından takip ettiğini belirterek gerekli desteği vermeye devam edeceklerini dile getirdi" dedi.

Alanyalıların TBMM Çıkarması

Alanyalılardan TBMM çıkarması Alanyalı Müftüoğlu kardeşler, TBMM'de vekillerle hasret giderdi 18 Aralık 2015 Cuma 08:38 21

TFF Temsilcilerinden Kayserispor'a Ziyaret

TFF Temsilcilerinden Kayserispor'a Ziyaret
Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı, Türkiye Futbol Federasyonu Temsilci İşleri Direktörü Baki Şahin ve Kayseri ASKF Başkanı Musa Soykarcı Kayserispor Kulübü’nü ziyaret etti.


Spor / 08 Aralık 2015 Salı 17:56

TFF Temsilcilerinden Kayserispor'a Ziyaret
Futbol Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yıldız’ın karşıladığı misafirler tesisleri gezerken Teknik Direktör Tolunay Kafkas’a ve futbolculara başarılar dilediler.

Futbol Şube Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yıldız ’da ziyaretlerinden dolayı Abdurrahman Arıcı ve Baki Şahin ile Musa Soykarcı’ya teşekkür etti.

TFF Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı'nın 'Müsabaka Güvenliği' Panelinde

'Sporda Müsabaka Güvenliği ve Tahkim' Konulu Panel Olimpiyatevi'nde Yapıldı

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ve Spor Hukuku Enstitüsü Derneği'nin 'Spor Hukuku'nda Güncel Gelişmeler ve Sorunlar-VII' kapsamında birlikte düzenlediği 'Sporda Müsabaka Güvenliği ve Tahkim' konulu panel 21 Kasım 2015 Cumartesi günü Olimpiyatevi'nde yapıldı.

Futbol İl Temsilcileri ve ASKF Başkanları toplantısı tamamlandı.

Antalya'da 4-5 Aralık 2015 tarihlerinde düzenlenen Futbol İl Temsilcileri ve ASKF Başkanları toplantısı tamamlandı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan TFF Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, "81 ilimizde 280.000 futbolcunun, 15.000 takım ile müsabakalarını organize eden ASKF Başkalarımıza ve Futbol İl Temsilcilerimize teşekkür ediyoruz. Futbolumuzun daha ileri gitmesi için gönüllü kuruluşlarımız olan ASKF'lerimizin ve Futbol İl Temsilcilerimizin sorunlarına çözüm bulacak, önerilerini dinlemek için toplandık." dedi.

Toplantıya katılan Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Temsilciler Kurulu Başkanı Abdurrahman Arıcı ve Merkez Hakem Kurulu Başkanı Kuddusi Müftüoğlu da birer konuşma yaptı.

TFFHGD Başkanı Abdurrahman Arıcı Trabzonspor Maçı Sonrası Yaşanan Olaylar

Trabzonspor Maçı Sonrası Yaşanan Olaylara Hakemlerden Protesto Gelecek
4 Saat boyunca statta kalmak zorunda kalan hakemlere meslektaşlarından destek geldi.
29 Ekim 2015 Perşembe 15:56

Trabzonspor Maçı Sonrası Yaşanan Olaylara Hakemlerden Protesto Gelecek

Trabzonspor Gaziantep spor maçı sonrası yaklaşık 4 saat boyunca statta kalmak zorunda kalan hakemlere Türkiye faal futbol hakemleri ve gözlemcileri derneğinden destek geldi. Dernek hakemlere uygulanan bu tavrın karşılıksız kalmayacağını açıkladı.

Haziran 6th

Antalya Spor Süper Lig'de

Antalya Spor Süper Lig'de
PTT 1. Lig Play-off finalinde Samsunspor ile normal süre ve uzatmalarda 2-2 berabere kalan Antalyaspor penaltı atışları sonunda 6-3 kazanarak Kayseri ve Osmanlı'dan sonra Süper Lig'e yükselen 3. ekip oldu.

İstanbul'da yapılan maça ilgi büyüktü.Kültür ve Turizm Bakan yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Milletvekili Adayı Lütfü Elvan Maçı birlikte seyrettiler.Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'inde izlediği maçta kupa sevinci yaşandı

Antalyasporlu futbolcular maçın ardından düzenlenen törende play-off şampiyonluk kupası ve madalyalarını aldı.

Mayıs 22nd

Turizm Bakanları Toplantısı İçin Azarbeycan'da bulunun Abdurrahman Arıcı Bakü Olimpiyat Stadını Gezdi

Turizm Bakanları Toplantısı İçin Azarbeycan'da bulunun Abdurrahman Arıcı Bakü Olimpiyat Stadını Gezdi

Tekfen Holding bağlı ortaklığı Tekfen İnşaat tarafından yapılan, Bakü Olimpiyat Stadyumu'nun projenin toplam büyüklüğünün ise yaklaşık 640 milyon dolar olduğu 68,000 kişilik stadyum projesinin 2015'te tamamlanması bekleniyor.

Bakü’de düzenlenen 2. Turizm Bakanları Toplantısında "Modern İpek Yolu" Projesi

Bakü’de düzenlenen 2. Turizm Bakanları Toplantısında "Modern İpek Yolu" Projesi Hayata Geçirilecek.
Türkiye'yi Kültür ve Turizmb Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı'nın temsil ettiği toplantıda;
Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi’ne (Türk Keneşi) üye ülkelerin turizm şirketlerinin birlikleri arasında işbirliği anlaşması yapıldı.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Türk Keneşi Turizm Bakanları 2. Toplantısı’nda üye ülkeler arasında turizm alanındaki işbirliğinin güçlendirilmesi, Türk dünyasının somut ve somut olmayan kültürel mirasının tanıtımı, devlet ve özel sektör arasında ortak faaliyetlerin teşviki gibi konular görüşüldü.

Toplantıda, Türk Keneşi Modern İpek Yolu ortak tur paketi programının hazırlanılmasına karar verildi.

Toplantının ardından Türk Keneşi üye ülkelerin turizm şirketlerinin birlikleri arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Mayıs 21st

Abdurrahman Arıcı Bakü'de Türk Şehitliği'ni ziyaret


Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı Bakü'de Türk Şehitliği'ni ziyaret etti
Arıcı Turizm Bakanları Toplantısına katılmak ve bir dizi resmi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'a geldi.
Türk Şehitliği'ini de ziyaret eden Arıcı Azerbaycanlı kardeşlerimize yardım etmek için gelen ve şehit düşen askerlerimizin Bakü'de ki temsili şehit mezarlarına karanfil bırakaraktı

Türk Keneşi Turizm Bakanları 2. Toplantısı Yapılıyor


Türk Keneşi Turizm Bakanları 2. Toplantısı

Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi'ne (Türk Keneşi) üye ülkelerin turizm şirketlerinin birlikleri arasında işbirliği anlaşması yapıldı.

Dünya / 20 Mayıs 2015 Çarşamba 15:16

- Türk Keneşi Turizm Bakanları 2. Toplantısı

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen Türk Keneşi Turizm Bakanları 2. Toplantısı'nda üye ülkeler arasında turizm alanındaki işbirliğinin güçlendirilmesi, Türk dünyasının somut ve somut olmayan kültürel mirasının tanıtımı, devlet ve özel sektör arasında ortak faaliyetlerin teşviki gibi konular görüşüldü.

Türk Keneşi Modern İpek Yolu ortak tur paketi programının hazırlanılmasına karar verilen toplantıda, Azerbaycan Kültür ve Turizm Bakanı Ebülfes Garayev, hazırladıkları online navigasyon programı "GoMap"e diğer üye ülkelerin haritalarının da dahil edilmesini ve programın bu ülkelerle ortak kullanılmasını önerdi.

Mayıs 21st

TFFHGD Yönetim Kurulu'ndan TFF'ye Ziyaret


TFFHGD Yönetim Kurulu'ndan TFF'ye Ziyaret

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) ziyarette bulundu.

TFF'den yapılan açıklamaya göre, Riva'daki federasyon merkezinde gerçekleşen ziyarette, TFFHGD'nin yeni seçilen başkanı Abdurrahman Arıcı ve yönetim kurulu üyeleriyle, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı ve TFF İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu bir araya geldi.

Demirören, TFFHGD heyetinin nezaket ziyaretinde başkan Arıcı'ya isminin yazılı olduğu 10 numaralı milli takım forması hediye etti.
Kaynak: http://spor.beyazgazete.com/haber/2015/5/15/tffhgd-yonetim-kurulu-ndan-t...

Mayıs 11th

Abdurrahman Arıcı Ege Bölgesinde Turizmi Değerlendirdi

Abdurrahman Arıcı Ege Bölgesinde Turizmi Değerlendirdi
Arıcı: Tahsisleri sağlık turizmine uygun verebiliriz
10.05.2015 / 10:05:46

Ege Bölgesi'nde Menderes'in bir Antalya olabileceğini söyleyen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, "Koyları harika. Denizi güzel. Yatırımcılarımıza kapılarımız açık" diye konuştu. Arıcı, ayrıca Alaçatı bölgesinde turizm tahsislerinin niteliklerini sağlık turizmine uygun bir şekilde verilebileceğini söyledi.

Son yorumlar